Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Waryńskiego, Kowary, dolnośląskie

  • 250 000 zł
  • 55 m²
  • 4 545,45 zł/m²

Zdjęcie

Edyta Marchwat

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Waryńskiego, Kowary, dolnośląskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

250 000 zł

55 m²

4 545,45 zł/m²

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Zaktualizowane: 12 maja 2026

250 000 zł 55 m² 4 545,45 zł/m²

Piętro:
1/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1890
Miejsce parkingowe:
tak
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

1/2

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1890

Miejsce parkingowe:

tak

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 250 000 zł (4 545,45 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 55 m² (50 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1890
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: piwnica 5 m², ogródek
  • Czynsz: 200 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, rolety antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: tak
  • Źródło: biuro nieruchomości: Złoty Klucz Karkonoszy, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: Mieszkanie z ogrodem Kowary

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Przestronne mieszkanie w Kowarach | 3 pokoje | Ogród | Po remoncie instalacji

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Kowar, na 1 piętrze kameralnej kamienicy. To idealna propozycja dla osób szukających wygodnego miejsca do życia w pobliżu centrum miasta, a jednocześnie ceniących ciszę i przyjazne sąsiedztwo. (...)

Agent

Edyta Marchwat

530 179...

530 179 131

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została