Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w górach Kowary - Oferty mieszkań z widokiem na góry

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie 2-pokojowe

Kowary,dolnośląskie

299 000 zł70,70 m² 4 229,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Redukcja ceny 309,000zł =>299.000zł Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie w Kowarach - idealne do życia i jako baza wypadowa w góry! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł61,73 m² 10 367,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Luksusowe 61,73 m z sauną i klimatyzacją | Winda | Gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,73 m , położone na 3 piętrze pięknie wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

339 000 zł38,82 m² 8 732,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania niewielki, sielski apartament w malowniczym i zacisznym miejscu Kowar. Mieszkanie o powierzchni 35,13 m2 znajduje się na niskim parterze i składa się z przytulnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Kowary,dolnośląskie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania z ogrodem w Kowarach na Dolnym Śląsku Lokalizacja: kowary, ul. Izerska Na sprzedaż przestronne, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 60 m .

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane

Kowary,dolnośląskie

1 500 zł38,70 m² 38,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Chcesz obejrzeć nieruchomość bez wychodzenia z domu Biuro Nieruchomości myhome oferuje Państwu do wynajęcia przytulne mieszkanie w Kowarach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł34,57 m² 10 702,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

** Stylowe 2 pokoje w kamienicy z windą | 34,57 m | gotowe do zamieszkania ** Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,57 m , położone na 1. piętrze w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiejska

Kowary,dolnośląskie

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie po generalnym remoncie Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie położone w malowniczej i spokojnej części Kowar - dzielnicy Kowary Górne. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kowary,dolnośląskie

346 000 zł49,46 m² 6 995,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1747

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości :-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

250 000 zł55,90 m² 4 472,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe w bloku w Kowarach, z pięknym widokiem na Karkonosze. Lokal położony jest na IV piętrze 4-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł55,80 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania ładne mieszkanie na jednym z osiedli w Kowarach o powierzchni mieszkalnej 51,40m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł50,50 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m , położone w spokojnej części Kowar Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Kowary

Kowary,dolnośląskie

525 000 zł56 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko U nas! vip homes prezentują Państwu do sprzedaży piękne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, posadowione na 2 piętrze apartamentowca blisko centrum Kowar. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

399 000 zł59,70 m² 6 683,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Okazja! Możliwość zakupu dla rodzin z Ukrainy własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego. Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze. Nieruchomości marles przedstawiają.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł35,80 m² 5 558,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

***oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej. *** Marzysz o miejscu, do którego możesz uciec od codzienności i w kilka minut znaleźć się na górskim szlaku? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

325 000 zł63,30 m² 5 134,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Oferta na Wyłączność! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, usytuowane na drugim piętrze bloku z 1951 roku położonego w Kowarach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

260 000 zł55,90 m² 4 651,16 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Nieruchomości Mały Domek polecaja na sprzedaż mieszkanie w Kowarach widok na Śnieżkę! Oferuję na sprzedaż mieszkanie w niskim bloku na 5. piętrze, położone w spokojnej,zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63,80 m² 7 053,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,80 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kilkurodzinnej, po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 35 m Kowary, okolice zalewu Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone w Kowarach, w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

300 000 zł113,50 m² 2 643,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie w kamienicy położone w centrum Kowar na tzw Kowarskiej Starówce są to zabytkowe, odnowione kolorowe kamieniczki przy urokliwym deptaku miejskim. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

340 000 zł35,90 m² 9 470,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność piękne i nieduże mieszkanie po kapitalnym remoncie w miejscowości kowary. Mieszkanie na II piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Możliwość zakupu dla rodzin z Ukrainy własnościowe spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego Do sprzedania mieszkanie w bloku na osiedlu w Kowarach. Lokalizacja mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Kowary,dolnośląskie

300 000 zł52 m² 5 747,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje mieszkanie w Kowarach. Rewelacyjna lokalizacja - ulica Matejki przy centrum, ale i w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

310 000 zł63 m² 4 936,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Okazja! Oferta na wyłączność tylko w naszym Biurze! Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym z cegły na Osiedlu Górniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Leśna

Kowary,dolnośląskie

160 000 zł22 m² 7 123,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Nowa niższa cena oferta na wyłączność - nie szukaj dalej Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż kawalerkę zlokalizowaną w Kowarach, przy ul. Leśnej. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kowary,dolnośląskie

275 000 zł32 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę z balkonem ulokowaną na wysokim parterze, czteropiętrowego bloku mieszkalnego w Kowarach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

279 000 zł63 m² 4 442,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym z cegły na Osiedlu Górniczym w miejscowości Kowary. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kowary

Wojków,Kowary

210 000 zł59 m² 3 538,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na I piętrze zadbanej, 2-rodzinnej kamienicy w Kowarach. Lokal o powierzchni ok. 60m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

270 000 zł52 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo słoneczne dwupokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na góry usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku położonego w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kowary

Wojków,Kowary

189 000 zł34 m² 5 568,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kama Nieruchomości prezentuje Państwu kawalerkę po remoncie o powierzchni całkowitej 33.94m2 usytuowaną na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Wojkowie spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kowary

Wojków,Kowary

199 000 zł34 m² 5 863,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na Wyłączność! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu kawalerkę po remoncie o powierzchni całkowitej 33.94m2 usytuowaną na pierwszym piętrze kamienicy położonej w Wojkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kowary,dolnośląskie

346 000 zł49 m² 6 994,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, ulokowane na 3 piętrze 4-ro piętrowej kamienicy na Kowarskiej Starówce. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 49,47m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

310 000 zł51 m² 6 086,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie o powierzchni całkowitej 51mkw położone na 2 piętrze bloku na osiedlu w Kowarach przy ulicy Leśnej. Lokal składa się z pokoju dziennego około 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Kowary

Kowary,dolnośląskie

590 000 zł56 m² 10 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży piękne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, posadowione na 2 piętrze apartamentowca blisko centrum Kowar. Na powierzchnię mieszkania 56 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Kowary,dolnośląskie

329 000 zł39 m² 8 475,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Witam, sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni wyposażone. Gotowe do zamieszkania. 2 pokoje+kuchnia+ przedpokój+ łazienka. Zapraszam do kontaktu. Bez pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kowary

Kowary,dolnośląskie

275 000 zł56 m² 4 884,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ładne mieszkanie 2-pokojowe, posadowione na IV piętrze w bloku w Kowarach. Na powierzchnię około 52m2 składają się: pokój dzienny z wyjściem na balkon, mniejszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górnicza

Kowary,dolnośląskie

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

nowy apartament od Dewelopera 56 m2 , pod klucz. salon z kuchnią, 2 sypialnie, łazienka, ogrzewanie 2 funkcyjne z gazem. Cena 9.900 zl / m2 netto 554.400,- netto ul Górnicza 28

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 1 Maja

Kowary,dolnośląskie

420 000 zł147 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1775

Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkową okazję zakupu przestronnego mieszkania w urokliwej miejscowości Kowary, zaledwie 6km od Karpacza, zlokalizowanego przy głównej ulicy 1 Maja, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kowary,dolnośląskie

290 000 zł51 m² 5 653,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie dwupokojowe z balkonem, ulokowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku wielorodzinnego w Kowarach. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kowary,dolnośląskie

325 000 zł60 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu spółdzielcze - własnościowe mieszkanie z balkonem ulokowane na wysokim parterze, czteropiętrowego bloku mieszkalnego w Kowarach. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kowary

Kowary,dolnośląskie

346 000 zł49 m² 6 994,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1747

Klimatyczny apartament w górach z pełnym wyposażeniem. Znajduje się w miejscowości Kowary, 5minut autem do Karpacza (z okna widać Śnieżkę), 10minut do przejścia granicznego.