Mieszkanie Kowary
Kowary, dolnośląskie
- 135 000 zł
- 30,50 m²
- 4 426,23 zł/m²
Anna Sagan
Skontaktuj się
Mieszkanie Kowary
Kowary, dolnośląskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie Kowary
Zaktualizowane: 14 maja 2026
135 000 zł 30,50 m² 4 426,23 zł/m²
parter/2
1
-
tak
do remontu
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
1Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
do remontuSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 135 000 zł (4 426,23 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 30,50 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do remontu
- instalacje: do wymiany; okna: aluminiowe
- Budynek: kamienica
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Czynsz: 230 zł
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Media: ogrzewanie: piec, piec węglowy
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: NIERUCHOMOŚCI PANORAMA, zaktualizowane: 14.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Kowary, karkonoski, dolnośląskie
- Otoczenie: tereny zielone i rekreacyjne
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości PANORAMA ma ofercie na sprzedaż mieszkanie w Mysłakowicach.
Powierzchnia: 30,5m²
Piętro: parter/2
Ogrzewanie: piec na opał węglowy
Czynsz: 230 zł
Układ pomieszczeń:
*kuchnia
*salon
*łazienka z WC
Mieszkanie wymaga generalnego remontu.
Okna PCV, woda pochodzi z bojlera elektrycznego,do mieszkania przynależy komórka gospodarcza. (...)
513 625...
513 625 137